Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Evde yanlız başıma oturuyor bir yandan televizyonda güzel bir kanal arıyordum ama hiçbir şey yoktu.Sıkıntıdan patlamak üzere idim.Derken telefonunum çaldı. Arayan Kemal idi. Arkadaşları ile evlerinde rakı içiyorlarmış benide çağırdı.

Hemen üzerime birşeyler giyip atladım gittim. Giderken bir 70 lik EFE rakısı aldım. Kapıyı çaldım.Kemal kapıyı açtı. Hemen içeri geçtim. İçerde 5 kişi vardı. hepsi dut gibi sarhoş olmuş saçma sapan konuşup geyik yapıyorlardı.Masaya oturdum bende .Arkadaşları ile tanıştıktan sonra rakı kadehleri tek tek yuvarlamaya başladım.Kafam güzel olmaya başlamıştı.

Bir ara tuvalete gittim elimi yüzümü yıkamak için. Arkamdan kemalde gelmişti.Ben elimi yıkarken arkama gelip sarıldı .

- Seni çok özledim,bak yarak taş gibi götüne girmek için can atıyor dedi.

- Bende seni çok özledim ama arkadaşların var nasıl olacak görürler bizi

- Sen merak etme şimdi sızarlar onlar dedi.

Sonra içeri geçtik.Hava sıcak olduğu için hemen herkes üstünü çıkarmış bazısı Boxerla oturuyordu. Bende Kemalden şort istedim.İçeri geçip bana şort mayo verdi. Şimdi daha rahattım.Aradan yaklaşık 2 saat geçmiş 3 arkadaşı evlerine gitmişti. Biz evde Kemal,ben,ve Murat kalmıştık.Kemal hadi porno izleyelim dedi.VCD ye bir film koydu. Paris Hiltonun sex kaseti idi. İzlerken acayip tahrik olmuştum.Yanımda Kemal oturuyor ama onunla sevişemiyordum.Murat yanımızda sızmıştı. Kemal yenıma oturdu. Elimi hemen yarağına götürdüm. Yarağını okşuyordum boxerinin üzerinden. Benim elimden tutup odasına götürdü.-Murat uyanmasın dedim.

-O hayatta kalkamaz sen bak keyfine dedi.istediğim an gelmişti. Ayakta duruyorduk. Hemen öpüşmeye başladık. Ben yere çömeldim. Boxerdan fırlacak gibi olan yarağını ağzıma almaya başladım. Kemal yeni etek traşı olmuştu. Yarağı çok güzel görünüyordu. Yarağını iyice kaldırdıktan sonra yere uzandım. Beni bir çırpıda soydu. Her yarimi yalamaya başladı. götümün yanaklarını sıkıyor yalıyor bazan tokat atıyordu.

Bir ara ayağa kalktı. Değişik bir fantazi yapacağım dedi.benim gözümü bir tülbentle bağladı. Beraber giymiş olduğumuz tangayı giydirdi. İpi götümün arasına kaçmış önden yarak fırlamıştı. -Sen yat ben geliyorum ama sakın açma gözünü dedi.

aradan 3 dakika geçti geçmedi üzerime biri abandı. Yüzün koyu yatmış durumda idim. götümü sıkıyor tangamın arasından götümü parmaklıyordu. Beni ters çevirdi ve ağzıma yarağını dayadı.

Yarağını emmeye başladım ama bu yarak biraz büyük gelmişti. köküne kadar ağzıma almakta zorlanmıştım. Sonunda köküne kadar aldım yarağını.Aman tanrım bu yarak kemalin değildi. Çünkü kıllı idi. Kemal yarağının kıllarını almıştı.Muratin yarağı ağzımda idi.

Hemen yarağı ağzımdan çıkardım.Tülbentide açtım. Tahminim doğru idi. Bu Murattı. Çok korkmuştum. Ama yarak beni aşırı tahrik etmişti. Hiç bukadar büyüğünü ve kalının görmemiştim.

İnanın 20 cm kadar vardı. O esnade Kemal geldi. Yanıma uzandı. Grup yapacağız Muratta bizden korkma dedi.Kemal oturdu.Ben yüzüstü yatmıştım. Kemal yarağını ağzıma verdi.Arkama Murat geçti. Göbeğimin altına yastık koydu. göt hafif kalktı. Kremi bolca sürmesini söyledi kemal. Ben bu esnada Kemalın yarağını iştahla emiyordum. Arkama geçen murat kremi bolca sürdü ve hafif hafif içime girmeye başladı.

Canım çok acıyordu. Yarak tamamen içime girmişti. götüm zonkluyor patlıyacak gibi olmuştu.Murat pompaladaıkça kemalın yarağı boğazıma kadar giriyordu.

Aralarında tost olmuş gibiydim.İlk önce Kemal boşladı ağzıma. Ağzım döl olmuştu. Hepsini yutmamı istedi Kemal bende denileni yaptım ve yuttum. Murat hala pompalıyor götüm patladı patlıyacak gibi idi.

Murat daha sonra bir boşaldı ki sanki içime hortum takılmış su basıyorlar gibi idi. Boşaldı. Döller taşmaya başladı içimden . Murat içimde idi hala ve o şekilde üzerime çullandı. O sekilde yattık dinlendik. götümun halini merak ediyordum. İçimden çıkarmasını istedim. Çıkardı. Kemalın odasında boy aynası vardı. GÖtüme baktım. götümun deliği Muratın yarağının kalınlığı gibi olmuş göt götlükten çıkmıştı. Ben ayakta götüme bakarken bu sefer Kemalle Murat sevişmeye başladılar. 69 yapmaya başladılar. Bu durumu kaçıramazdım. Hemen Murattın arkasına geçtim ve götünü yalamaya başladım.Gönderen: soccaTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30