Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Merhaba burda gerçek adımı kullanmayacağım. Ben,30 yaşındayım ve oldukça düzgün bir fiziğe sahibim. Bir bankada güvenlik memuru olarak çalışıyorum. Bundan üç yıl önce telefon faturası yatırmaya gelen bir müşteri geldi bankaya,çok güzeldi ve çok etkileyici bir fiziğe sahipti. Vezneyi sordu,sorarken gözlerine derin derin baktım,şaşırmıştı. Faturayı yatırıp,kapıdan çıkmak üzereyken benden kağıt ve kalem istedi,bende verdim. Birşeyler yazdı ve kağıdı avucunda buruşturup masama atıp gitti.

Kağıdı açtım. Benden çok hoşlandığını yazıyordu ve telefonunu yazmıştı. Aynı akşam aradım onu adı nihaldi. Bir kafede buluştuk,sonra bara gittik biralar peş peşe içiliyordu,derin derin gözlerime bakıyordu. Sonra gel benlen dedi,dışarı çıktık bir taksi çağırdı. Evine götürdü,ataşehirde oturuyordu. öpüşmeye asansörde başladık. çok güzel bir kadındı,etkilenmiştim ondan. Işıkları hiç açmadan sevişmeye başladık,heryerini öpüyordum,güzel kokuyordu.

Artık ikimizde de dayancak hal kalmamıştı,önce soydum onu karşımda çırılçıplaktı. Dudaklarından başlayıp,vajinasına kadar yaladım. Halıya uzattım onu,sırtının altına bir yastık koydum,vajinası bir venüs deltası gibi apacık duruyordu,tüylerini çekiyordum dudaklarımla,klitorisini yalıyordum,zevkten inliyordu,saçlarımı çekiyordu. Sonra ben uzandım halıya,penisimi ağzına alıyor,testislerime vakum yapıyordu,çıldırmıştım. Bir anda yanda ki çekyata uzattım onu,penisimin kafasını,vajinasının deliğine getirip bütün gücümle abandım,inliyordu. Sırtıma tırnaklarını geçiriyordu.

Sonra pozisyon değiştirdik. Domalttım onu,kalça yanaklarını elimle iki yana iyice açtım,bilerek canını acıtıyordum. Baş parmağımı tükürükleyip göt deliğine soktum,penisimi de vajinasına. Adeta çıldırıyordu. Sonra ben uzandım,o üstüne oturdu penisimin,yalvarıyordu hepsini istiyorum diyordu.

O pozisyonda penisimi vajinasından çıkartıp,göt deliğine doğru ittim,oturmasını istedim. Yavaş yavaş oturmaya tamamını içine almaya başladı. Bir yandanda delice öpüşüyorduk. Boşalmak üzereyken penisimi çıkartım suratına doğru boşaldım. Bana harika bir gece yaşattı. Gönderen: onulmazTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30